Programma / Programme

Nederlands | English

(wijzigingen voorbehouden)

Donderdag 3 augustus
Aankomst juryleden, studietijd Martini en Pelstergasthuiskerk deelnemers
20.00 Openingsconcert Martini concours door Leo van Doeselaar en Erwin Wiersinga (en ensemble PdG docenten?)

Vrijdag 4 augustus (Pelstergashuiskerk)
Vanaf 09.00 Studietijd deelnemers Pelster en Martinikerk
14.30-17.30 1e ronde concours ( 6 deelnemers 20 min. )
19.30-22.30 1e ronde concours (6 deelnemers 20 min)

Zaterdag 5 augustus (Martinikerk)
Vanaf 09.00 Studietijd deelnemers
10.00-12.30 Workshop Aakerk door Daniel Zaretsky
14.00-17.30 1e ronde (6 deelnemers 30 min)
19.30-23.00 1e ronde( 6 deelnemers 30 min)

Zondag 6 augustus (Martinikerk)
Vanaf 12..00 Studietijd Juryleden
14.00-17.00 Excursie Nieuwe kerk en Lutherse kerk
20.00 Mogelijk bezoek concert Peter de Grote Festival

Maandag 7 augustus (Martinikerk)
Vanaf 9 uur studietijd 2e ronde Der Aa-kerk
10.00-13.00 Workshop Martinikerk door Jon Laukvik
Vanaf 13.00 studietijd juryleden Martinikerk
14.00-17.00 Workshop Lutherse Kerk Erwin Wiersinga
20.00 Juryconcert Martinikerk Paolo Crivellaro Theo Jellema en Christophe Mantoux

Dinsdag 8 augustus (Der Aa-Kerk)
Vanaf 09.00 studietijd 2e ronde Der Aakerk
Vanaf 9.00 studietijd juryleden Martinikerk
10.00-12.30 Workshop Pelstergasthuiskerk door Paolo Crivellaro
14.00-15.00 Excursie naar het in aanbouw zijnde (Schnitger)orgel in de Lutherse kerk?
16.00-18.00 2e ronde ( 3 deelnemers) Der Aakerk
20.00-22.00 2e ronde (3 deelnemers) Der Aakerk

Woensdag 9 augustus
Vanaf 09.00 Studietijd juryleden Martini
10.00-13.00 Workshop Martinikerk door Christophe Mantoux
Vanaf 13.00 Studietijd juryleden Martini

14.30-17.30 Workshop Petruskerk Zuidbroek door Theo Jellema
20.00 Concert 3 juryleden Martinikerk Jon Laukvik, Masaaki Suzuki, Daniel Zaretsky

Donderdag 10 augustus
Vanaf 09.00 studietijd finalisten Martini
10.00 Vertrek excursie in het Groningerland, en /of Leeuwarden
17.00 einde excursie

Vrijdag 11 augustus
Vanaf 13.00 Studietijd finalisten Martinikerk
10.00-12.30 Workshop Martinikerk door Masaaki Suzuki
14.00-17.00 Workshop Noordbroek door Peter Westerbrink
20.00 Finale concours Martinikerk

Zaterdag 12 augustus
Vertrek deelnemers/juryleden